Magnum’dan Lamborghini kazandı

Magnum’dan Lamborghini kazanan talihli, otomobilinin anahtarını ünlü Manken Tülin Şahin’in elinden aldı.

Magnum, her yıl düzenlediği promosyon kampanyaları ile lüks otomobiller vermeye devam ediyor. Üç ayda 7 milyona yakın katılımla rekor kıran 25.yıl kampanyasının çekilişi geçtiğimiz Eylül ayında İzmir Enternasyonal Fuarı’nda yapıldı. Çekilişte Lamborghini Gallardo’yu kazanan talihli Kırklareli’nden Tuğçe Ciğer oldu.

Lamborghini Ortaköy Showroom’unda gerçekleştirilen anahtar teslim töreninde otomobilinin anahtarını ünlü manken Tülin Şahin’in elinden alan 23 yaşındaki Tuğçe Ciğer, yıllardır Magnum’un promosyon kampanyalarına katıldığını ve bu sene tam 69 çubuk şifresi gönderdiğini belirtti.

>> Süt Dünyası

2006 yılından beri yayınını sürdüren tarafsız ve bağımsız medya kuruluşudur. Süt Dünyası Dergisi kurulduğu günden bu yana ilkelerinden taviz vermeden yayıncılık faaliyetine devam ediyor. Süt Dünyası Dergisi Haber Merkezi tarafından hazırlanan her türlü içerik "Süt Dünyası" imzası ile yayınlanmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.