Reklam

Süt Dünyası’nda pazarlama ve iletişim ihtiyaçlarınıza uygun bir reklam çözümü muhakkak vardır. Süt işletmelerine ve çiftliklere yönelik tanıtım, pazarlama ve iletişim ihtiyaçlarınızı Süt Dünyası’nın dergi ve dijital yayınları ile karşılayabilirsiniz. Süt Dünyası size sadece yeni müşteriler bulmakla kalmaz, sektördeki itibarınızın da artmasını sağlar.

Dergi ilanları

Kapak ve iç sayfa reklamlarıyla rakiplerinizin daima bir adım önünde olursunuz. Kapak (arka kapak, ön kapak içi ve arka kapak içi) ve iç sayfalarda ürün ve hizmetlerinizi tanıtabilir, marka bilinirliğinizi artırabilirsiniz. 1/3 sayfadan orta boy sayfaya, tam sayfadan çift sayfaya bütçenize ve ihtiyacınıza uygun seçeneklerden birini tercih edebilirsiniz.

Advertorial tanıtım

Süt çiftliklerine ve süt endüstrisine yönelik hizmetleriniz hakkında ürün ve hizmet tanıtımları için advertorial tanıtımlardan yararlanabilirsiniz. Tanıtımlarınızı haber, röportaj, makale gibi editöryal içerik formatında yayınlatabilirsiniz.

Spot reklamlar

Belirli bir ürününüze dikkat çekmek istiyorsanız spot reklamlar tam size göre… Faaliyet konularınızla doğrudan ilgili dosya ve haber çalışmalarının yayınlandığı sayfalarda spot reklamınızla yer alarak ürün ve hizmetlerinize dikkat çekebilirsiniz.

İnsert dağıtımı

İsterseniz Süt Dünyası Dergisiyle birlikte föy, broşür, katalog gibi basılı tanıtım malzemelerinizi; promosyon ve numune ürünlerinizi dağıtabilirsiniz. Böylece Süt Dünyası abonelerine, süt işletmelerine ve sektöre doğrudan kendi tanıtım materyallerinizi ulaştırabilirsiniz.

Süt Dünyası dijital yayınlarında size uygun reklam çözümleri var… Süt Dünyası e-dergi, web sitesi ve e-bültenlerinde reklamlarınızı yayınlayarak internette de etkin tanıtım desteği alabilirsiniz.

Banner reklam

Sütçülüğün internetteki bilgi ve haber kaynağı dergi.sutdunyasi.com’da banner reklamlarınızla sektör profesyonellerine ulaşabilirsiniz. Yayınlanan reklamlarda firma linkiniz de yer alacağından potansiyel müşterilerinizin web sitenizi ziyaret etmelerini sağlayabilirsiniz.

E-bülten reklam

Süt Dünyası olarak her sayı için baskı öncesi ve sonrasında tüm sektör paydaşlarımıza e-bülten dağıtımı yapıyoruz. Ayrıca sektörde meydana gelen önemli gelişmeleri de e-bültenle duyuruyoruz. E-bültenler profesyonel e-marketing sistemiyle dağıtıldığından spama düşmeden 50 bine yakın üyemizin e-posta hesabına doğrudan ulaşıyor. Süt sektörünün tüm paydaşlarına ulaştırılan bu e-bültenlerde yayınlanacak reklamlarınızla rakiplerinizin bir adım önünde yer alabilirsiniz.

E-dergi ilanları

5.000 adet basılarak dağıtılan Süt Dünyası’nın dijital baskısı da yapılarak web sitemizde e-dergi olarak yayınlanmaktadır. İsterseniz Süt Dünyası Dergisi’nin sadece dijital (e-dergi) baskısına reklam verebilirsiniz.

Tüm reklamlarda çoklu yayınlarınıza frekans indirimi, ilk defa reklam verenlere yeni reklam veren indirimi ve ödemenin reklam teslimiyle yapılması durumunda peşin ödeme indirimi uyguluyoruz.

İhtiyaçlarınız ve bütçeniz doğrultusunda size özel reklam çözümleri sunmamız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

> 2019 Editöryal Takvim

> 2019 Fuar Takvimi

> Reklam Tarifesi

> Reklam Referansları

> 2019 Medya (Tanıtım) Kiti

> Örnek sayı (E-dergi) / (PDF)