Hakkımızda

İşiniz sütçülük, gücünüz Süt Dünyası…
Süt çiftliği ve mandıranızda verimliliği Süt Dünyası ile yakalayın.

Mevzuattan bilimsel gelişmelere, idari uygulamalardan kamu desteklerine, teşviklerden yatırımlara çiftliğinizde ve işletmenizde kazancınızı artıracak bilgiler Süt Dünyası’nda…

Süt Dünyası süt sektöründe üreticiden tüketiciye ilgili herkesin başucu dergisi olarak sektörün nabzını tutuyor, sorunları tartışmaya açıyor ve gündem oluşturuyor.

Süt Dünyası çiftlikten sofraya, üreticiden tüketiciye, sanayiden üniversiteye ilgili tüm çevrelerin ihtiyacı göz önüne alınarak hazırlanıyor.

Süt Dünyası süt sektörü ve endüstrisi içinde faaliyet gösteren tüm kurum, kuruluş, işletme ve kişilere hitap ediyor.
Mart 2006’dan beri yayın hayatını başarıyla sürdüren Süt Dünyası, üretimden tüketime süt değer zincirinin tüm paydaşları tarafından ilgiyle takip ediliyor.

Süt ürünleri, gıda, tarım ve hayvancılık dergisi Süt Dünyası’na abone olun, işinizde geride kalmayın!

Vizyonumuz; çiftlikten sofraya süt değer zincirinin güvenilir bilgi kaynağı olarak sektörü Avrupa Birliği standartlarına ve yeni pazarlara hazırlamaktır.

Misyonumuz ise; sektörün ihtiyaç duyduğu yenilik ve teknolojilere yer veren, sorunları dile getiren, gündemdeki gelişmeleri takip edip analiz eden, başarılı örnekleri tanıtan, doğru yatırım, üretim ve pazarlama konularında yararlı içerik üreten, alanında iddialı ve itibarlı bir yayın olmaktır.

Bağımsız ve tarafsız yayıncılık ilkesinden taviz vermeyen Süt Dünyası’nın içeriği, herhangi bir kurum veya kuruluşa bağlı olmaksızın hazırlanıyor.

Çiftlikten sofraya, üreticiden tüketiciye, sanayiden üniversiteye, ilgili tüm çevrelerin ihtiyacı göz önüne alınarak hazırlanan Süt Dünyası, sütçülüğün sorunlarını tartışmaya açarak gündem oluşturuyor.

Süt sektörünün iletişim platformu olarak Türkiye’nin geleceğinin tarım ve hayvancılıkta olduğuna inanan Süt Dünyası; süt üreten, işleyen ve tüketen herkese rehberlik ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.