Eti’den Süt Burger

Sütlü ürünler kategorisinde çocuklara yönelik yepyeni bir atıştırmalık olan Süt Burger, soğuk raflarda yerini aldı.

ETİ Süt Burger, eğlenceli burger şekli ile iki ballı kek arasında bol süt kremasından oluşuyor. Yağ oranının düşüklüğü ile piyasadaki ürünlerden farklılaşan Süt Burger, yüksek protein ve kalsiyum oranı ile çocukların büyüme ve gelişme dönemlerinde en büyük yardımcılarından biri olmaya aday. Sütlü ürünler kategorisinde, besleyiciliği, serin lezzeti ve eğlenceli burger şekli ile dikkat çeken Süt Burger, koruyucu ve renklendirici içermiyor. Annelerin çocuklarına güvenle yedirebileceği Süt Burger marketlerde 4-10 °C soğuk raflarda satılıyor. Evde buzdolabında muhafaza edilip soğuk tüketilmesi gereken ETİ Süt Burger, 35 gramlık paketlerde 1 TL’den satışa sunuluyor.

>> Süt Dünyası

2006 yılından beri yayınını sürdüren tarafsız ve bağımsız medya kuruluşudur. Süt Dünyası Dergisi kurulduğu günden bu yana ilkelerinden taviz vermeden yayıncılık faaliyetine devam ediyor. Süt Dünyası Dergisi Haber Merkezi tarafından hazırlanan her türlü içerik "Süt Dünyası" imzası ile yayınlanmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.