Kaanlar’dan süzme yoğurt

Kaanlar Gıda, geleneksel lezzetlerimizden süzme yoğurdu ürün yelpazesine ekledi.

Kaanlar Gıda, Türk mutfağında önemli bir yeri olan süzme yoğurdu ürün gamına ekledi. Geçmişten bugüne farklı yöntemlerle elde edilen süzme yoğurt, Kaanlar tarafından ileri teknoloji kullanılarak, geleneksel tadından ödün vermeden üretiliyor. Kaanlar Gıda Mühendisi Osman Emre Sayın, hijyenik şartlarda üretilen süzme yoğurdun, günlük kalsiyum ihtiyacının karşılanmasında önemli bir rol üstlendiğini belirtiyor. Çorbalarda kullanılabilen, yemeklere eşlik eden süzme yoğurdu, profesyonel aşçılar da tercih ediyor. Kaanlar Gıda’nın kendi tesislerinde ürettiği süzme yoğurt, geri dönüşümlü, 2,5 kiloluk ambalajlarda tüketiciye ulaşıyor.

>> Süt Dünyası

2006 yılından beri yayınını sürdüren tarafsız ve bağımsız medya kuruluşudur. Süt Dünyası Dergisi kurulduğu günden bu yana ilkelerinden taviz vermeden yayıncılık faaliyetine devam ediyor. Süt Dünyası Dergisi Haber Merkezi tarafından hazırlanan her türlü içerik "Süt Dünyası" imzası ile yayınlanmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.