Avrupa’nın en büyük ambalaj fuarı Ekim’de İstanbul’da

Bu yıl 21’incisi düzenlenen Avrasya Ambalaj Fuarı, 22-25 Ekim 2015 tarihleri arasında İstanbul Gıda-Tek fuarıyla birlikte gerçekleşecek.

Ambalaj Sanayicileri Derneği (ASD) ve REED TÜYAP Fuarcılık işbirliğinde düzenlenen Avrasya Ambalaj Fuarı, 22- 25 Ekim 2015 tarihlerinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek.
Bu sene 21’incisi düzenlenecek fuarda; yaşamımızdaki her ürüne hayat veren ambalaj ürünler ile gıda işleme – ambalaj makine ve ekipmanlarına yönelik çözümler bir arada sergilenecek.
93 ülkeden 50 binin üzerinde nitelikli ziyaretçisiyle her yıl daha da büyüyen; gıda ve gıda dışı tüm endüstrilerin çözüm arayışları ve yatırımları için bölgesinin en çok tercih edilen ticari buluşma noktası olan fuarda 42 ülkeden bin 200’den fazla katılımcı yer alacak.
Avrasya Ambalaj Fuarı farklı bölge ekonomilerinin kavşak noktası olan İstanbul’da düzenlenecek. Fuarda yer alarak; Türkiye, Orta ve Batı Avrupa, Balkanlar, Rusya, Kafkaslar, Orta Asya, Orta Doğu, Kuzey Afrika’dan gıda ve gıda dışı tüm endüstrilerin karar vericileriyle buluşma fırsatı yakalayarak üretim gücünüzü ve ticaret hacminizi artırabilirsiniz.
En kapsamlı ambalaj fuarı Avrasya Ambalaj Fuarı; her yıl artan katılımcısı ve 90’dan fazla ülkeden 50 binin üzerinde ziyaretçisi ile katılımcılarının yeni pazarlara açılmalarına fırsat sağlayarak, Avrasya’daki en kapsamlı buluşma platformu olmaya devam edecek.
Nitelikli ziyaretçilerle katılımcıları buluşturan fuar, yeni pazar arayışlarının ve küresel rekabetin kritik önem kazandığı bu dönemde ambalaj sektörüne ivme katmaya devam ediyor.
22-25 Ekim 2015 tarihlerinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi Büyükçekmece, İstanbul’da düzenlenecek Avrasya Ambalaj Fuarı; 10:00 – 19:00 (25 Ekim’de 10:00 – 18:00) saatleri arasında ziyarete açık olacak.

>> Süt Dünyası

2006 yılından beri yayınını sürdüren tarafsız ve bağımsız medya kuruluşudur. Süt Dünyası Dergisi kurulduğu günden bu yana ilkelerinden taviz vermeden yayıncılık faaliyetine devam ediyor. Süt Dünyası Dergisi Haber Merkezi tarafından hazırlanan her türlü içerik "Süt Dünyası" imzası ile yayınlanmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.