En beğenilen şirket: Pınar

Pınar Süt, GFK Araştırma tarafından düzenlenen “Türkiye’nin En Beğenilen Şirketleri” araştırmasında süt ve sütlü mamuller sektörünün “En Beğenilen Şirketi” seçildi.

GFK Araştırma Şirketi tarafından yapılan araştırmada Pınar, süt ve sütlü mamuller kategorisinin en beğenilen şirketi seçildi. Araştırmada Pınar Süt, hizmet ve ürün kalitesi, müşteri memnuniyeti, güvenilirlik ve yenilikçilik gibi kriterlere göre 2014 yılında En Beğenilen Süt ve Sütlü Mamuller Şirketi seçildi.

Türkiye’de süt ve süt mamulleri denildiğinde ilk akla gelen marka olduklarını belirten, Yaşar Holding Yönetim Kurulu Başkanı İdil Yiğitbaşı, Pınar Süt’ün, Türkiye’yi modern ambalajda süt ve paketlenmiş süt ürünleri ile tanıştıran marka olduğunu söyledi.

>> Süt Dünyası

2006 yılından beri yayınını sürdüren tarafsız ve bağımsız medya kuruluşudur. Süt Dünyası Dergisi kurulduğu günden bu yana ilkelerinden taviz vermeden yayıncılık faaliyetine devam ediyor. Süt Dünyası Dergisi Haber Merkezi tarafından hazırlanan her türlü içerik "Süt Dünyası" imzası ile yayınlanmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.