Doğru beslenme ve kaliteli yem süt verimini artırır

Yüksek düzeyde süt üretimi için yemin de yüksek kalitede olması şart.Doğru beslenme için kaliteli yemin kullanılması gerekiyor.

Sunar Özlem Gıda, yem tesislerinde toz ve pelet formunda süt ve besi hayvanlarının verimine göre tüm ihtiyaçlarını karşılayacak protein, vitaminve mineral dengeli yemler üretiyor. Yüksek düzeyde süt üretimi için yemin de yüksek kaliteli olması gerektiğine dikkat çeken Sunar Özlem Gıda Genel Müdürü Ethem Can, süt ineklerinin beslenmesinin kuru dönem, erken laktasyon, orta laktasyon ve geç laktasyon olmak üzere dört evrede gerçekleştiğini söyledi.

>> Süt Dünyası

2006 yılından beri yayınını sürdüren tarafsız ve bağımsız medya kuruluşudur. Süt Dünyası Dergisi kurulduğu günden bu yana ilkelerinden taviz vermeden yayıncılık faaliyetine devam ediyor. Süt Dünyası Dergisi Haber Merkezi tarafından hazırlanan her türlü içerik "Süt Dünyası" imzası ile yayınlanmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.