Danone’den ilk taze milkshake

Türkiye’nin ilk taze milkshake’i Danone milkshake, raflardaki yerini aldı

Kıvamlı yapısıyla doyurucu bir özelliğe sahip Danone milkshake, soğuk içilmesi gereken ferahlatıcı ve sağlıklı bir ara öğün alternatifi. Danone Milkshake, tüketicilere çilek-vanilya& bisküvi olmak üzere iki farklı tat alternatifi sunuyor.

Ürün içeriği ile olduğu kadar paket tasarımıyla da çocukların sevgisini kazanmayı hedefleyen Danone, paketlerinde kızlar için Prenses Sindrella, erkekler için de Muhteşem Örümcek Adam karakterlerini kullanıyor. Üst kısmında uzayıp kısalabilen özel bir pipete sahip olan Danone Milkshake, paketiyle de Türkiye’de ilk olma özelliğine sahip…

>> Süt Dünyası

2006 yılından beri yayınını sürdüren tarafsız ve bağımsız medya kuruluşudur. Süt Dünyası Dergisi kurulduğu günden bu yana ilkelerinden taviz vermeden yayıncılık faaliyetine devam ediyor. Süt Dünyası Dergisi Haber Merkezi tarafından hazırlanan her türlü içerik "Süt Dünyası" imzası ile yayınlanmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.