Danone’dan ‘Danette 2’lim

Danette 2’lim, yeni tüp formatıyla çikolata ve sütün enfes birleşiminden oluşan eğlenceli bir atıştırmalık.

Danette ailesinin yeni üyesi olan Danette 2’lim iki lezzeti bir arada sunarak çocukların ve büyüklerin favori sağlıklı atıştırmalığı olmaya aday. Hem muhteşem çikolata tadını hem de taze süt lezzetini bir arada deneyimlemek isteyenler, Danette 2’lim ile bu ikili lezzetin tadını çıkarıyorlar. Üstelik yeni tüp formatında sunulan Danette 2’lim, hem eğlence, lezzet ve sağlığı bir araya getiriyor hem de canınız ne zaman isterse kaşığa ihtiyaç duymadan kolaylıkla tüketilebiliyor.

Danone Türkiye tarafından geliştirilen ve dünyada ilk defa, sadece Türkiye’de satışa sunulan Danette 2’lim, tüm çocukların çok sevdiği taze süt ve çikolatalı puding lezzetiyle sağlığı bir araya getiriyor. “Çikolatadan vazgeçmem” diyenlere ise tekli Danette Çikolatalı tüpler 25 Krş fiyatı ile kolaylıkla alınabilecek, hem sağlıklı, hem de eğlenceli bir lezzet sunuyor.

>> Süt Dünyası

2006 yılından beri yayınını sürdüren tarafsız ve bağımsız medya kuruluşudur. Süt Dünyası Dergisi kurulduğu günden bu yana ilkelerinden taviz vermeden yayıncılık faaliyetine devam ediyor. Süt Dünyası Dergisi Haber Merkezi tarafından hazırlanan her türlü içerik "Süt Dünyası" imzası ile yayınlanmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.