Türkiye’nin en sevilen süt ürünleri markası belli oldu

Türkiye’nin Lovemark’ları 2015araştırmasında, süt ve süt ürünleri kategorisinde Türkiye’nin en sevilen markası Sütaş seçildi.

MediaCat-Ipsos işbirliğiyle bu yıl 8. kez gerçekleştirilen Türk tüketicisinin en sevdiği markaları belirleyen Türkiye’nin Lovemark’ları2015 Araştırması’nın sonuçları açıklandı.En çok sevilen, insanlarınkolay kolay vazgeçemeyeceği vehayatından çıkaramayacağı markalarıanlamak amacıyla geliştirilen araştırmakapsamında bu yıl ilk kez tüketicilereen sevdikleri süt ve süt ürünleri markasısoruldu. Araştırmanın sonuçlarına göre süt ve süt ürünleri kategorisinde Sütaş, Türkiye’nin en sevilen markası seçildi.

>> Süt Dünyası

2006 yılından beri yayınını sürdüren tarafsız ve bağımsız medya kuruluşudur. Süt Dünyası Dergisi kurulduğu günden bu yana ilkelerinden taviz vermeden yayıncılık faaliyetine devam ediyor. Süt Dünyası Dergisi Haber Merkezi tarafından hazırlanan her türlü içerik "Süt Dünyası" imzası ile yayınlanmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.