İETT ile İstanbul’un köylerine yolculuk

İstanbul’un içinde köy hayatını yaşamanız için İETT, köylere otobüs seferleri başlattı.

Eylül ayı ile birlikte sebze ve meyvelerin köylerde hasat zamanı da başladı. Organik beslenmenin oldukça revaçta olduğu son yıllarda İstanbul’un köylerinde dalından sebze ve meyve yemek, köy yumurtası ve taze süt satın almak mümkün. İETT’nin köy hatları ile bu köylere giderek ailenizle birlikte keyifli bir hafta sonu geçirebilirsiniz.
İETT’nin organik hatlarıyla İstanbul’un Avrupa yakasında Arnavutköy, Başakşehir, Çatalca, Eyüp, Sarıyer ve Silivri; Anadolu yakasında ise Beykoz, Çekmeköy, Sancaktepe ve Şile’nin köylerine gidebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi edinmek için www.iett.gov.tr internet sitesini ziyaret edebiirsiniz.

>> Süt Dünyası

2006 yılından beri yayınını sürdüren tarafsız ve bağımsız medya kuruluşudur. Süt Dünyası Dergisi kurulduğu günden bu yana ilkelerinden taviz vermeden yayıncılık faaliyetine devam ediyor. Süt Dünyası Dergisi Haber Merkezi tarafından hazırlanan her türlü içerik "Süt Dünyası" imzası ile yayınlanmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.