İstanbul’un Anuga’sı: Anufood Avrasya

Gıda endüstrisi için yeni bir uluslararası platform olan ANUFOOD Avrasya Fuarı, Mayıs 2015’te İstanbul’da kapılarını açacak.

Türkiye, Balkanlar, Bağımsız Devletler Topluluğu, Kafkasya, Ortadoğu ve Afrika bölgelerine yönelik düzenlenecek ANUFOOD Avrasya Fuarı, yerel ve uluslararası üreticilere tüm Avrasya pazarına erişme fırsatı sunacak. Reed Tüyap ile Koelnmesse ortak projesi olan ANUFOOD Avrasya, Reed Exhibitions’ın küresel deneyiminden, Tüyap’ın bölge pazarındaki gücünden, Anuga’nın ise marka ve formatından yararlanacak. Almanya’da Anuga fuarını düzenleyen Koelnmesse, gıda sektöründe faaliyetlerini genişletebilmek için İstanbul’u ideal bir lokasyon olarak seçti. Koelnmesse CEO’su Gerald Böse, gıda sektöründeki uluslararası firmaların Avrasya pazarına erişimlerini sağlamak için Reed Tüyap ile birlikte Anuga destekli ANUFOOD Avrasya Fuarını düzenlediklerini söyledi. Böse, fuarın Avrasya bölgesinde uluslararası bir platform olarak konumlandırılmasını amaçladıklarını kaydetti.

Ortaklık üzerine konuşan Tüyap Tüm Fuarcılık A.Ş. Başkanı Bülent Ünal ise, Koelnmesse’nin gıda endüstrisindeki uluslararası bilgisi ile Reed Tüyap’ın yerel pazardaki uzmanlığının bir araya gelerek gıda endüstrisi için içerik ve sunum bakımından uluslararası düzeyde bütünleyici bir organizasyon sağladıklarını ifade etti. ANUFOOD Avrasya’da et ve süt ürünleri, soğutulmuş, donmuş, taze ve işlenmiş gıdalar, içecekler, gıda takviyeleri, organik ürünler, unlu mamuller, şekerlemeler, atıştırmalıklar ve helal ürünleri kapsayacak.

ANUFOOD Avrasya, 14 – 16 Mayıs 2015 tarihlerinde İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek.

>> Süt Dünyası

2006 yılından beri yayınını sürdüren tarafsız ve bağımsız medya kuruluşudur. Süt Dünyası Dergisi kurulduğu günden bu yana ilkelerinden taviz vermeden yayıncılık faaliyetine devam ediyor. Süt Dünyası Dergisi Haber Merkezi tarafından hazırlanan her türlü içerik "Süt Dünyası" imzası ile yayınlanmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.