Eker, Uludağ Üniversitesi ile el ele

Bursa’ya ve süt sektörüne desteğini şimdi de eğitim alanında sürdüren Eker Süt Ürünleri, Uludağ Üniversitesi ile Gıda İşleme Bölümü Süt ve Ürünleri Teknolojisi Programı için işbirliği yaptı.

Eker Gıda’nın Uludağ Üniversitesi işbirliği ile hayata geçirdiği Gıda İşleme Bölümü Süt ve Ürünleri Teknolojisi Programı, konunun uzmanı eleman ihtiyacının karşılanmasını hedefliyor. Öğrenciler Eker uzmanlığından yararlanma fırsatı da sağlayacak olan programın kapsamı, iş yeri eğitimleri ve staj olanaklarını da içeriyor. Eker, programa ÖSYM ile ilk üç sırada yerleşen ve kaydedilen öğrencilere burs da verecek.

Uludağ Üniversitesi- Eker işbirliği protokolünün başlatılması vesilesi ile düzenlenen imza töreninde konuşan Eker Süt Ürünleri Genel Müdürü Ahmet Eker, “Bu programa destek olarak özellikle Kemalpaşa bölgesinde sektördeki nitelikli işgücü istihdamına olumlu katkıda bulunmak bizleri onurlandırmaktadır” dedi.

>> Süt Dünyası

2006 yılından beri yayınını sürdüren tarafsız ve bağımsız medya kuruluşudur. Süt Dünyası Dergisi kurulduğu günden bu yana ilkelerinden taviz vermeden yayıncılık faaliyetine devam ediyor. Süt Dünyası Dergisi Haber Merkezi tarafından hazırlanan her türlü içerik "Süt Dünyası" imzası ile yayınlanmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.