Danino’dan yoğurtlu çilekli içecek

Türkiye’de bir ilk Danino’dan Dino şişelerinde yoğurtlu çilekli içecekle eğlence yeni başlıyor.

Çocukların sağlıklı gelişimine destek olmak amacıyla güçlü kemikler için özel olarak geliştirilen Danino, ürün yelpazesine bir yenisini daha ekledi. Birbirinden farklı ve eğlenceli 24 “Dino” şişesinde satışa sunulan yeni Danino İçecek, çocuklara özel ilk Yoğurtlu Çilekli İçecek olma özelliğine sahip. Bol taze sütten yapılan yoğurt ve mis gibi çileklerle, hiçbir katkı maddesi olmadan hazırlanıyor. Kıvamlı yapısıyla doyurucu, pratik şişesiyle kolayca her yerde içebilecek sağlık bir ara öğün alternatifi. Danino İçecek, birbirinden farklı Dino şişeleriyle çocukları yepyeni bir eğlenceye ve oyuna davet ediyor. Dörtlü paket olarak satışa sunulan Danino Yoğurtlu Çilekli İçecek yemek araları için hem sağlıklı hem eğlenceli bir alternatif.

>> Süt Dünyası

2006 yılından beri yayınını sürdüren tarafsız ve bağımsız medya kuruluşudur. Süt Dünyası Dergisi kurulduğu günden bu yana ilkelerinden taviz vermeden yayıncılık faaliyetine devam ediyor. Süt Dünyası Dergisi Haber Merkezi tarafından hazırlanan her türlü içerik "Süt Dünyası" imzası ile yayınlanmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.