Pınar’dan organik yoğurt

Süt ürünleri sektörünün önde gelen markalarından Pınar, yoğurt ailesine yeni bir yoğurt ekledi.

Yeni Pınar Organik Yoğurt’un organik olabilmesi için gerekli şartlara % 100 uyularak özel üretim yapıldığı belirtiliyor. Pınar Organik Yoğurt’un üretimden tüketiciye ulaşana kadar her aşaması kontrol ediliyor ve sertifikalı olarak izleniyor.

Pınar Organik Yoğurt, tamamen doğal ve sağlıklı bir yaşam alanı sağlanmış ineklerden temin edilen Pınar Organik Süt’ten üretiliyor. Pınar Organik Yoğurt, Tarım ve Köyişleri Bakanlığı tarafından hazırlanan “Organik Tarımın  Esasları ve Uygulanmasına İlişkin Yönetmelik”e uygun olarak  üretiliyor ve üretimden market rafına kadar tüm süreçleri sertifikalandırılıyor.

>> Süt Dünyası

2006 yılından beri yayınını sürdüren tarafsız ve bağımsız medya kuruluşudur. Süt Dünyası Dergisi kurulduğu günden bu yana ilkelerinden taviz vermeden yayıncılık faaliyetine devam ediyor. Süt Dünyası Dergisi Haber Merkezi tarafından hazırlanan her türlü içerik "Süt Dünyası" imzası ile yayınlanmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.