Yeni yıla Cornetto’dan bir ısırıkla başla

Kalbin ister romantik, ister tutkulu,ister klasik aşklardan yana olsun; tüm Cornetto’lar aşkın lezzetini hatırlatmak için seni bekliyor.

Yeni yıldan “aşk” diliyorsan, Cornetto seni aşka getirecek tam aradığın lezzet! Aşkın Resmi Dondurması Cornetto’nun aşk dolu çeşitleri, yeni yılda aşka gelmeyi dileyenlerin başını döndürüyor. Cornetto In Love’ın romantik lezzeti, şeffaf kapağı sayesinde efsanevi “tatlı son”u yaşatmadan önce baş döndüren bir başlangıç vaat ediyor. Cornetto Disc, tepesindeki leziz diskten alınan bir ısırıkla başlıyor ve akışkan, yoğun sosuyla devam ediyor. Cornetto Classico ise klasiklerin eskimeyen şıklığını tercih edenlere eşsiz bir Cornetto deneyimi yaşatıyor.

Çıtır külahı, akışkan, yoğun sosları ve efsanevi “tatlı son”u ile tüm Cornetto çeşitleri, gençleri önce kendisine sonra da aşka aşık ediyor.

>> Süt Dünyası

2006 yılından beri yayınını sürdüren tarafsız ve bağımsız medya kuruluşudur. Süt Dünyası Dergisi kurulduğu günden bu yana ilkelerinden taviz vermeden yayıncılık faaliyetine devam ediyor. Süt Dünyası Dergisi Haber Merkezi tarafından hazırlanan her türlü içerik "Süt Dünyası" imzası ile yayınlanmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.