SEK’ten üç soğuk kahve

SEK, soğuk kahve kategorisine Latte, Karamel Macchiato ve Çikolata Mocha adıyla üç yeni ürün ekledi.

Süt ve süt ürünlerinde uzman marka olan SEK, tüketicilerin en çok tercih ettiği kahve tatlarını SEK pastörize süt ile birleştirerek yepyeni soğuk kahve çeşitlerini piyasaya sundu. Prartik ambalajıyla günün her saati keyifle tüketilebilecek SEK Latte, SEK Karamel Macchiato ve SEK Çikolata Mocha’yı soğuk kahve tutkunlarıın vazgeçilmezi olmaya aday.

Serinlik ve kahve lezzetini bir arada sunan SEK Soğuk Kahve çeşitleri, günün her anında, soğuk kahve içme keyfi sunuyor. 250 ml’lik aç-kapa özellikli ambalajında tüketici ile buluşan SEK soğuk kahve çeşitlerinden sütlü kahve tutkunları SEK Latte tercihi ederken, karamel tutkunları Karamel Macchiatoyu, çikolata tutkunları ise Çikolata Mocha ile kahve keyfi yapabilecek.

>> Süt Dünyası

2006 yılından beri yayınını sürdüren tarafsız ve bağımsız medya kuruluşudur. Süt Dünyası Dergisi kurulduğu günden bu yana ilkelerinden taviz vermeden yayıncılık faaliyetine devam ediyor. Süt Dünyası Dergisi Haber Merkezi tarafından hazırlanan her türlü içerik "Süt Dünyası" imzası ile yayınlanmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.