İbrahim Urlulu Özsüt hisselerini geri aldı

İbrahim Urlulu, Özsüt hisselerinin tamamını Infinity Invest Holding’den geri alarak, Özsüt Yönetim Kurulu Başkanlığını yeniden üstlendi.

Yönetimi yeniden devralmasına ilişkin bir açıklama yapan İbrahim Urlulu, “Özsüt’ün yönetimine geçerek yuvaya dönmüş olmak beni duygulandırıyor. Yönetimde yaşanan değişimler artık geçmişte kaldı. Öncelikli hedefim, geçmişte yaşanan hataları değerlendirerek telafi edilmesini sağlamak olacak” dedi.

Özsüt’ün 1938 yılında İzmir Kemeraltı’nda süt tatlıları ile başlayan serüveni bugün 45 ilde 155’in üzerinde mağazası, 3 bine yakın çalışanı ve on binlerce misafiriyle sürüyor. Sütlü tatlıların yanı sıra pasta, şerbetli tatlılar, unlu mamuller, dondurma, çikolata, kahve, Türk ve dünya mutfağından özel lezzetler sunan Özsüt, geleneksel tatları yurt dışındaki mağazalarına da taşıyor.

>> Süt Dünyası

2006 yılından beri yayınını sürdüren tarafsız ve bağımsız medya kuruluşudur. Süt Dünyası Dergisi kurulduğu günden bu yana ilkelerinden taviz vermeden yayıncılık faaliyetine devam ediyor. Süt Dünyası Dergisi Haber Merkezi tarafından hazırlanan her türlü içerik "Süt Dünyası" imzası ile yayınlanmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.