Baltalı keçi tereyağı raflarda

Baltalı Çiftliği, yüzde yüz keçi sütünden ürettiği tereyağını satışa sundu.

Keçi sütü ve ürünleri sektöründe yapmış olduğu inovatif çalışmalarla doğallığı ve geleneksel lezzeti bir arada sunan Baltalı Gıda, tüketicilere ilkleri yaşatmaya devam ediyor. İçerisinde trans yağ bulunmayan ve hiçbir kimyasal işlemden geçmeden tamamen doğal olarak üretilen %100 Baltalı Keçi Tereyağı, 200 gramlık ambalajı ile raflarda yerini aldı. İçerdiği protein ve yağ oranı ile inek sütünden ayrılan, anne sütüne en yakın süt olarak bilinen keçi sütü ile üretilen tereyağı, herhangi alerjik reaksiyona da neden olmuyor.
A,D ve E vitamin kaynağı, aynı zamanda fosfor, potasyum ve kalsiyum minarellerince zengin olan tereyağı, kahvaltı ve yemeklerde gönül rahatlığı ile tüketilebilirken, çocukların ve yetişkinlerin günlük vitamin ve enerji ihtiyaçlarını karşılamaya da yardımcı oluyor.

>> Süt Dünyası

2006 yılından beri yayınını sürdüren tarafsız ve bağımsız medya kuruluşudur. Süt Dünyası Dergisi kurulduğu günden bu yana ilkelerinden taviz vermeden yayıncılık faaliyetine devam ediyor. Süt Dünyası Dergisi Haber Merkezi tarafından hazırlanan her türlü içerik "Süt Dünyası" imzası ile yayınlanmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.