Üreticiler tedarikçileriyle buluşuyor

Geçtiğimiz yıl ilki düzenlenen Tarım-Hayvancılık Tedarik İkili Görüşmelerinin ikincisi bu yıl 24-27 Kasım tarihleri arasında Antalya Lara Kervansaray Otel’de gerçekleşecek.

Tarım ve hayvancılığın zirvesi olarak görülen İkili Görüşmeler; sektörün hayvancılık ekipmanlarını, tarım teknolojilerini, sulama sistemlerini, tohumculuk, fidecilik, fi dancılık, çiçekçilik, peyzaj ve organik tarımla ilgili ulusal ve uluslararası alanda başarıya ulaşmış ürün ve hizmetler sergilenecek. 100’e yakın yerli ve yabancı seçkin fi rmanın yer alacağı İkili Görüşmelere, 13 ülkeden 300’ün üzerinde işadamının da katılması bekleniyor. Organizasyon kapsamında çeşitli panel, seminer ve yarışmalar da yer alacak.

>> Süt Dünyası

2006 yılından beri yayınını sürdüren tarafsız ve bağımsız medya kuruluşudur. Süt Dünyası Dergisi kurulduğu günden bu yana ilkelerinden taviz vermeden yayıncılık faaliyetine devam ediyor. Süt Dünyası Dergisi Haber Merkezi tarafından hazırlanan her türlü içerik "Süt Dünyası" imzası ile yayınlanmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.