Sek, süte keyif kattı

SEK, yarım yağlı pastörize sütü çikolata ile buluşturup kahve, vanilya ve portakal tatlarıyla çeşitlendirerek üç farklı lezzette çikolatalı süt üretti.

Sütü, sadece çocukların içtiği bir içecek olmaktan çıkararak, yetişkinler için keyif içeceği haline getirmeyi amaçlayan SEK, üç yeni çeşidi ile sütün içine keyif kattı. SEK, yetişkinler için yarım yağlı pastörize sütü çikolata ile buluşturup kahve, vanilya ve portakal tatlarıyla çeşitlendirerek üç farklı çeşitte ‘SEK Çikolata Süt’ü yarattı. Bugüne kadar boyum uzasın, kemiklerim güçlensin diye süt içen yetişkinler artık keyif için süt içebilecekler.

>> Süt Dünyası

2006 yılından beri yayınını sürdüren tarafsız ve bağımsız medya kuruluşudur. Süt Dünyası Dergisi kurulduğu günden bu yana ilkelerinden taviz vermeden yayıncılık faaliyetine devam ediyor. Süt Dünyası Dergisi Haber Merkezi tarafından hazırlanan her türlü içerik "Süt Dünyası" imzası ile yayınlanmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.