Üretici Kart’ın 10. yılında 10 çiftçiye 10 traktör

Denizbank, Üretici Kart’ın10. yılı nedeniyle düzenlediğikampanyada Üretici Kartkullanan 10 müşterisine 2014model traktör hediye etti.

Tarım bankacılığı alanında özelbankalar arasında en büyükpazar payına sahip olan DenizBank;düzenlediği kampanya kapsamında31 Mayıs – 31 Ekim 2014 tarihleriarasında Üretici Kart’ını kullanan10 müşterisine 2014 model traktörhediye etti. Talihliler 25 Aralık 2014tarihinde Konya’da gerçekleştirilentörenle traktörleri teslim aldılar.
Denizbank KOBİ ve TarımBankacılığı Grubu Genel MüdürYardımcısı Gökhan Sun, Konya’dadüzenlenen teslim törenindeyaptığı konuşmada şunları söyledi:“Yarım milyonu aşkın üreticiyebinlerce üye iş yerinde tarımsalgirdi alımlarında avantajlar sağlayanÜretici Kart’ımızın 10. Yılında 10üreticimize 2014 model traktörhediye etmenin mutluluğunuyaşıyoruz. Özel bankalar arasındatarım sektörüne en fazla kredikullandıran banka olarak sektöreverdiğimiz destek tutarı 4 milyarTL’yi aştı. Önümüzdeki dönemde deçiftçilerimizle aynı dilden konuşanürün ve kampanyalar sunarak,onlarla daha yakın ve etkili birtemas içerisinde olacağız.

>> Süt Dünyası

2006 yılından beri yayınını sürdüren tarafsız ve bağımsız medya kuruluşudur. Süt Dünyası Dergisi kurulduğu günden bu yana ilkelerinden taviz vermeden yayıncılık faaliyetine devam ediyor. Süt Dünyası Dergisi Haber Merkezi tarafından hazırlanan her türlü içerik "Süt Dünyası" imzası ile yayınlanmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.