Sütaş’tan öğrencilere burs desteği

Uludağ Üniversitesi ile Sütaş işbirliğiyle Karacabey Meslek Yüksekokulu ‘nda ‘Sütaş Bursu ve Eğitimde Başarı Desteği’ programı başladı.

1996 yılında imzalanan üniversite-sanayi işbirliği protokolü ile süt teknolojilerinin ve süt hayvancılığının gelişimine yönelik eğitim çalışmalarını başlatan Sütaş, Uludağ Üniversitesi’yle bu alanda 15 yıldır devam eden ve binlerce üretici, girişimci ve öğrencinin eğitimine destek sağlayan işbirliğini bir adım daha ileri taşıdı.

Sütaş Karacabey Meslek Yüksekokulu’nda “Sütaş Bursu” ve “Sütaş Eğitimde Başarı Desteği” programını başlattı. Sütaş Yönetim Kurulu Başkanı Muharrem Yılmaz, “Sütaş burs programıyla, ülkemizin geleceği için stratejik öneme sahip olan süt ve süt ürünleri sektörüne en başarılı gençlerin ilgisini çekmeyi hedefliyoruz.” dedi.

>> Süt Dünyası

2006 yılından beri yayınını sürdüren tarafsız ve bağımsız medya kuruluşudur. Süt Dünyası Dergisi kurulduğu günden bu yana ilkelerinden taviz vermeden yayıncılık faaliyetine devam ediyor. Süt Dünyası Dergisi Haber Merkezi tarafından hazırlanan her türlü içerik "Süt Dünyası" imzası ile yayınlanmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.