Süt Dünyası FOTEG’de

Derginiz Süt Dünyası, FOTEG Gıda İşleme Teknolojileri Fuarında İstanbul Fuar Merkezi 1.Hall A-49 No’lu standında okuyucularıyla buluşuyor.

HKF Fuarcılık’ın düzenlediği Gıda İşleme Teknolojileri Uluslararası İhtisas Fuarı FOTEG İSTANBUL, 3-6 Mart 2011 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi, Salon 1-2 de sektör profesyonellerini tekrar bir araya getiriyor.

5 ayrı sektörü biraraya getiriyor
FOTEG İSTANBUL 2011 Fuar’ında, Gıda İşleme Teknolojileri, Gıda Katkı Maddeleri, Gıda Ambalajlama Sistemleri, Unlu mamul Teknolojileri, Gıda Güvenliği ve Hijyen bölümlerinde, gıda işleme ve üretim sanayinin bütün aşamalarını kapsamına alan tüm ürün ve hizmetlerini bir arada bulabilirsiniz.
Fuar ziyaret saatleri
Fuar 3 – 6 Mart 2011 tarihlerinde saat:10.00’dan 19.00’a kadar ziyaretçilere açık olacaktır. Fuara giriş profesyonel ziyaretçiler için ücretsiz olup, FOTEG İSTANBUL 2011 Fuarı davetiyelerini www.fotegistanbul.com adresinden temin edebilirsiniz. Taksim den kalkan otobüslerle, fuara ulaşım ücretsizdir.
Süt Dünyası Dergisi Standı
İstanbul Fuar Merkezi
1.Hall A-49 No’lu stand

>> Süt Dünyası

2006 yılından beri yayınını sürdüren tarafsız ve bağımsız medya kuruluşudur. Süt Dünyası Dergisi kurulduğu günden bu yana ilkelerinden taviz vermeden yayıncılık faaliyetine devam ediyor. Süt Dünyası Dergisi Haber Merkezi tarafından hazırlanan her türlü içerik "Süt Dünyası" imzası ile yayınlanmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.