Growtech Eurasia’da Hayvancılık Özel Bölümü

Antalya’da düzenlenen GROWTECH EURASIA 2013 Fuarında bu yıl ilk kez ‘Hayvancılık ve Tarım Makinaları’ için özel bölüm yer alacak.

4-7 Aralık 2013 tarihlerinde onüçüncüsü düzenlenecek Uluslararası Sera, Tarım Ekipmanları ve Teknolojileri Fuarı GROWTECH EURASIA Antalya Expo Center’da yerli ve yabancı ziyaretçileri ağırlayacak. Bu yıl ilk kez ‘Tarım Makinaları ve Hayvancılık’ özel bölümünün yer alacağı fuarda; sera, tarım teknolojileri ve ekipmanları, sulama sistemleri, tohumculuk, fidecilik, fidancılık, peyzaj ve organik tarımla ilgili ulusal ve uluslararası alanda başarıya ulaşmış ürün ve hizmetler sergilenecek.

Bu yıl ilk kez Tarım Ekipmanları ve Hayvancılık bölümlerinin de yer alacağı fuar, hayvancılık sektörünün de bölgedeki buluşma noktası olmayı hedefliyor. Ulusal ve uluslararası 650’nin üzerinde firma katılımın hedeflendiği fuarı 70 binin üzerinde profesyonelin ziyaret etmesi bekleniyor.

>> Süt Dünyası

2006 yılından beri yayınını sürdüren tarafsız ve bağımsız medya kuruluşudur. Süt Dünyası Dergisi kurulduğu günden bu yana ilkelerinden taviz vermeden yayıncılık faaliyetine devam ediyor. Süt Dünyası Dergisi Haber Merkezi tarafından hazırlanan her türlü içerik "Süt Dünyası" imzası ile yayınlanmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.