Gıda ve ambalaj teknolojileri bu fuarda

Gıda ve içecek sektörünün tüm ürün gruplarına teknoloji ve hizmet sunan firmaların yer alacağı İstanbul Gıda-Tek 2012, Avrasya’nın lider ambalaj fuarı olan Avrasya Ambalaj 2012 İstanbul ile aynı tarihte düzenleniyor.

İstanbul Gıda-Tek 7. Gıda ve İçecek Teknolojileri, Gıda Güvenliği, Katkı ve Yardımcı Maddeler, Soğutma, Havalandırma, Depolama Sistemleri ve Lojistik Fuarı; 20-23 Eylül 2012 tarihlerinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi İstanbul’da gerçekleştiriliyor. Bu yıl yedincisi düzenlenecek fuar kapsamında; içecek ve sıvı gıda, süt ve süt ürünleri teknolojileri, mandıra ve sütçülük ekipmanları, et ve et ürünleri teknolojileri, kırmızı et, kanatlı ve su ürünlerine yönelik işleme teknolojileri, kesimhane / kesme teknolojileri, un, ekmek, pasta, unlu, şekerli, çikolatalı ürün teknolojileri, gıda katkı yardımcı maddeleri ile gıda güvenliği, hijyen ve kalite kontrol, soğutma, havalandırma, depolama ve lojistik teknolojileri ziyaretçilerin beğenisine sunulacak. Ambalaj fuarı ile aynı anda Tüyap Fuarcılık tarafından Ambalaj Sanayicileri Derneği işbirliği ile düzenlenen 18. Uluslararası Ambalaj Endüstrisi Fuarı “Avrasya Ambalaj İstanbul 2012”, 20-23 Eylül tarihleri arasında İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezinde gerçekleştirilecek. 17 yılda 25 kat büyüyen fuarda bu yıl ilk kez sergi salonları Avrupa’daki gibi ürün gruplarına göre düzenlenecek. 12 salonda düzenlenecek fuara 35 ülkeden 1100’ün üzerinde fi rmanın katılması ve 50 binin üzerinde ziyaretçi gelmesi bekleniyor. “Türkiye fuarcılıkta da yükselen değer” Tüyap İcra Kurulu Başkanı Serdar Yalçın konuyla ilgili açıklamasında, “Dünya fuar endüstrisi batıdan doğuya doğru kaydı. Böylece yeni pazarlar ve yeni fırsatlar doğdu. Türkiye, doğu ve batı arasında köprü olması dolayısıyla çok avantajlı bir bölgede kalıyor. Bu da Türkiye’nin yükselen bir değer olmasını sağlıyor. Bu yıl salonlarımızı ilk kez, uluslararası fuarlardaki sergileme usullerine uygun şekilde ürün gruplarına göre düzenledik. 17 yıldır organize ettiğimiz Ambalaj Fuarı, ilk günden bu yana 25 kat büyüme başarısı göstermiştir.” şeklinde konuştu.

 

>> Süt Dünyası

2006 yılından beri yayınını sürdüren tarafsız ve bağımsız medya kuruluşudur. Süt Dünyası Dergisi kurulduğu günden bu yana ilkelerinden taviz vermeden yayıncılık faaliyetine devam ediyor. Süt Dünyası Dergisi Haber Merkezi tarafından hazırlanan her türlü içerik "Süt Dünyası" imzası ile yayınlanmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.