Bebeklere cam şişede meyve suyu

Ülker Hero Baby, şeker ilavesiz, katkısız ve yüzde 100 meyveden oluşan çeşitleri ile bebeklere ve çocuklara sağlıklı bir gelecek sunan meyve suyu ürünlerini yeniledi.

Daha önce karton kutu ambalajda satılan Ülker Hero Baby Elma Suyu, Üzüm Havuç Suyu ve Karışık Meyve Suyu artık sağlıklı cam şişede. Ülker Hero Baby’nin gelişmiş üretim teknolojisi sayesinde dalından koparıldığı andaki taze ve doğal haliyle sıkılarak şişelenen Ülker Hero Baby meyve suları içeriğindeki C vitamini ile de bebeklerin sağlıklı büyümesi ve gelişimine destek oluyor. Ülker Hero Baby meyve suları, aynı zamanda , ağzı biberon emziği ile uyumlu cam şişeleri sayesinde anında biberona dönüşebiliyor bu sayede annelere de büyük kullanım kolaylığı sağlıyor.

Ülker Hero Baby meyve suları, 530 farklı tarım ilacının analizi yapılarak bebek beslenmesine uygun kalitede meyvelerle üretiliyor. Kontrolü altındaki 110 bin meyve ağacında yetiştirilmiş, mevsiminde toplanmış, tarım ilacı kalıntısı olmayan “bebek meyveleri” kullanan Ülker Hero Baby, meyve suları ve kavanoz mamalarında kullandığı meyvelerin, toprak ve sulama kontrollerinden hasada kadar her aşaması ziraat mühendisleri tarafından denetleniyor. Dolum sırasında meyve suyunun hava ile temasının kesilmesi ve vakum ile kapanan özel kapakları sayesinde Ülker Hero Baby meyve suları uzun raf ömrü sağlıyor.

>> Süt Dünyası

2006 yılından beri yayınını sürdüren tarafsız ve bağımsız medya kuruluşudur. Süt Dünyası Dergisi kurulduğu günden bu yana ilkelerinden taviz vermeden yayıncılık faaliyetine devam ediyor. Süt Dünyası Dergisi Haber Merkezi tarafından hazırlanan her türlü içerik "Süt Dünyası" imzası ile yayınlanmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.