Avrasya Hayvancılık Fuarı Tüyap’ta

2006 yılından bu yana Avrasya Tarım Fuarı içinde yer alan hayvancılık sektörü Avrasya Hayvancılık Fuarı ile ihtisas fuarına kavuştu.

Fuar, 9-12 Ocak 2013 tarihleri arasında üçüncü kez Tüyap İstanbul Fuar ve Kongre Merkezi’nde ziyaretçilere kapılarını açacak. 2011 yılında 57 ülkeden 45.321 ziyaretçiye ev sahipliği yapan ve 2013 yılında 7.si düzenlenecek Uluslararası Avrasya Tarım ve Traktör Yan Sanayi Fuarları ile eş zamanlı olarak düzenleniyor.

Fuar kapsamında Büyükbaş ve Küçükbaş Hayvan Yetiştiriciliği; Sığır, Koyun ve Keçi Irkları Islah Programları, Hayvancılık Ekipmanları; Çiftlik ve Hayvan Barınakları; Koruyucu Hekimlik, Hayvan Sağlığı ve Veterinerlik Hizmetleri; Yem, Yem Katkı Maddeleri Üretim ve Depolama Hizmetleri; Süt Sağım ve Soğutma Teknolojileri sergilenecek.

>> Süt Dünyası

2006 yılından beri yayınını sürdüren tarafsız ve bağımsız medya kuruluşudur. Süt Dünyası Dergisi kurulduğu günden bu yana ilkelerinden taviz vermeden yayıncılık faaliyetine devam ediyor. Süt Dünyası Dergisi Haber Merkezi tarafından hazırlanan her türlü içerik "Süt Dünyası" imzası ile yayınlanmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.